İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Hemen Şirketini Kurabilirsin Work C Sanal Ofis


Fotoğrafları Büyült
575
Kiralık
Eklenme Tarihi10.01.2023
İlan No17968
İlan TipiSanal Ofis
Depozito Yok
İlanı Whatsapp'ta Paylaş

İlan Açıklaması

Yasal Şirket Adresin;

Fiziksel bir ofisiniz olmadan, sanal ofisinizi resmi şirket adresiniz olarak gösterebilirsiniz. 

Kargolarınızın alınması, saklanması gibi avantajlarımızdan faydalanın. Şirket kurmak için en temel ihtiyacınız olan faaliyet adresine; stopaj ödemeden sahip olun. 


Ödenen bedel tarafımızdan faturalandırıldığından gider olarak kullananın. Yeni kuracağınız şirketinizin yasal adresinin  güvenilir  ve kurumsal bir noktada olmasını, Work C paylaşımlı ofis olarak sizlere sunuyoruz.


Bildiğiniz üzere yeni şirket kurmak istediğinizde vergi dairesine yasal bir adres göstermeniz gerekmektedir. Biz de, ister şahıs şirketi, ister limitet şirket, ister anonim şirket olsun bu derdinize derman oluyoruz.

Sanal Ofis; fiziksel bir hazır ofis ihtiyacı olmayanlar ve yalnızca iş kurma amacı ile yasal bir adrese ihtiyacı olanlar için harika bir fırsattır, böylelikle hem ticari faaliyetlerinizi sürdürebilir hem de şirket adresiniz kumsal bir alanda prestij kazanır.

Sizleri gereksiz hiçbir teferruatla uğraştırmamak adına, posta ve kargolarınızı takip ediyor, Sanal adres üyeliğinizde yalnızca vergi dairesinden yoklamaya geldiklerinde burada olmanızı istiyoruz.

Eğer yeni kararlar verdiyseniz ve kendi işinizi kurarak hayallerinize ulaşmaya yönelik ilk adımı atmaya hazırsanız sizleri bilgilendirmek için kahve içmeye bekliyoruz. 


iletişim:

Sales Manager 

Ayhan Rasim MUT

İlan Özellikleri

Detaylı Bilgi İsteyin

Güvenlik Kodu

İlan Sahibi

BÜLENT CAN

BÜLENT CAN

Cep
0(538) 076-7907
Whatsapp'tan Ulaş Tüm İlanları Mesaj Gönder
Karşılaştır
Teklif Ver Fiyatı Düşünce Haber Ver

Güvenlik Önerileri
Satın alacağınız veya kiralayacağınız gayrimenkulu görmeden kapora ve benzeri ödeme göndermeyin. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sosyal Medya'da Paylaş

Harita

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir