İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Sahibinden Satılık Çanakkale Asosta Deniz ve Yunan Adaları manzaralı 76800metrekara A


Fotoğrafları Büyült
1.625.000
Satılık
Eklenme Tarihi08.03.2019
İlan No13080
İlan TipiArsa
Ada No 315
Parsel No 3
Metre Kare (m²) 76800
Krediye Uygun Evet
Takas Evet
Tapu Durumu Mustakil Parsel
İmar Durumu Turizm
İlanı Whatsapp'ta Paylaş

İlan Açıklaması

Ayvacık Babakale mevkii; Masmavi denizi ve büyük şehirlere yakınlığı ile Turizm odak noktalarından biridir. Adeta cennetten bir köşe olan bölgede olan arazimiz; deniz manzaralı olması ve denize olan yakınlığı ile paha biçilmez bir lokasyona sahiptir. Ana yola çok yakındır. Su ve Elektrik çekilebilmektedir.

Bu araziyi satın alırsanız neler kazanacaksınız?

1) Arazinizde Avrupa Standartlarında Büyükbaş ve/veya Küçükbaş hayvancılık yapmak için bir çiftlik kurabilirsiniz. Avrupa standartlarında Büyükbaş Çiftlik için yaklaşık 500.000 TL, Küçükbaş Hayvancılık için yaklaşık 300.000 TL bütçe ile bu hayaliniz gerçek olabilir.

2) Arazinizde muhteşem deniz manzaralı, hobi bahçeli, sosyal tesisleri, konumu ile fark yaratan Ahşap Villalardan veya bungalowlardan oluşan turizim odaklı bir site yapabilirsiniz.İmar konusunda Ekolojik turizime elverişlidir.

3) Arazinizi geleceğe yönelik yatırım amacıyla değerlendirebilirsiniz. Bölgemizin hızla yükselen fiyat trendi ile yatırımınız size artı değer kazandıracaktır.

4) Rüzgar Enerji Santrali ve Güneş Enerjisi Santirali kurmak için değerlendirebilirsiniz.

***Arazi Ekolojik truzime dayalı parselizasyon yapıla bilmektedir. Yaklaşık 14 parsel çıkmaktadır parseller 5bin metrekare civarında bölünüp park bahçe ve otopark alanlarıda düşünülüp her parselin kendi içerisinde %5-%10 arasında ekoturizme dayali 2 katlı imar alına bilmektedir.Bununla ilgili bilgi Çanakkale İl Özel idaresinden alınmış olup resimlerde görüldüğü gibi ön parselizasyon çalışmasıda yapılmıştır.Parselizasyon çalışmaları için arsayı almak isteyen kişilere bununla ilgili danışmanlık yapacak firmalarla ilgili gerekli iletişimi kurmalarında yardımcı olacağımıda belirtmek isterim.


MÜSTAKİL TAPULU (TEK TAPULU)76.800 METREKARELİK içerisinde eski bodrumlu taş ev bulunmaktadır. BÖLGEYE HAKİM YÜKSEK KONUMDA EŞSİZ GÜZELLİKTE BİR ARAZİDİR.

MEVCUT ARAZİNİN TAPULU SAHİBİYİM BABAKALE DE BELİRTİĞİM ÖZELLİKLERDE DÖNÜMÜ 21 BİN TLYE GELEN KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR ARAZİDİR.BABAKALE BÖLGESİNDE BU BİRİM FİYATIN ALTINDA ARAZİ BULMANIZ MÜMKÜN DEĞİLDİR (BU BÖLGEDE FİYATLAR KONUSUNDA ARAŞTIRMA YAPABİLİRSİNİZ)NAKİT İHTİYAÇIMDAN DOLAYI BU FİYATTAN ARAZİMİ SATLIĞA ÇIKARMAKTAYIM.

İlan Özellikleri

Elektrik
Su
Sondaj & Kuyu
Ana Yola Yakın
Denize Sıfır
Denize Yakın
Projeli
Deniz
Doğa
Göl

Detaylı Bilgi İsteyin

Güvenlik Kodu

Sosyal Medya'da Paylaş

Harita

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir