İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Merkez Ankara Ofis Etabı Ankara / Yenimahalle


Fotoğrafları Büyült
533.000 - 533.000
Proje
Eklenme Tarihi03.01.2021
İlan No16339
İlan TipiKonut Projeleri
Teslim Tarihi Aralık 2021
Toplam Daire Sayısı 1302
Toplam Arsa Alanı 124000 m2
Min (m²) : 63 m2
Max (m²) : 448 m2
İlanı Whatsapp'ta Paylaş

Kat Planları


Kat Planı Unite Tipi Unite Adı M2 Aralığı Fiyat Durum

Proje Hakkında

Başkentin en önemli akslarından Konya Yolu üzerinde yükselen Merkez Ankara'nın Ofis Etabı 48 katlı Süper Kule ve ayrıca her ikisi 32'şer kattan oluşacak Teras Ofis ve Kollektif Ofis kulelerinden meydana geliyor. 1.302 ofisin bulunduğu projede ofislerin büyüklükleri 63 ile 448 metrekare arasında değişiyor. 

Emlak Konut güvencesi ve Pasifik vizyonuyla Ankara’nın gerçek merkezinde inşa edilen tek parselde Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’nın ticari ofis blokları lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor. Ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşan karma kullanımlı projesiyle fark oluşturan Merkez Ankara’nın ofis etabı, dünyaca ünlü mimarların imzasını taşıyor. Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Merkez Ankara projesinin tüm dünyada şehirlere kattığı mimari değerlerle tanınan New York merkezli Kohn Pedersen Fox (KPF) firmasının Londra ofisinde tasarlandığını hatırlattı.

Merkez Ankara'nın ofis etabında bin 302 ofisten ilk aşamada 914 adedi satışa açıldı. Merkez Ankara, şehir merkezinin en büyük parkı olacak AKM millet bahçesine komşu konumda, bakanlıklar ve kamu binalarının, üniversitelerin, şehir hastanelerinin, eski ve yeni adalet saraylarının, otellerin, alışveriş  merkezlerinin ve iş dünyasının bulunduğu bir lokasyonda yer alıyor. 

Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, “Yüksek Hızlı Tren (YHT) Garı'na ve Ankara’nın her
köşesini birbirine bağlayan metro istasyonlarına komşu olan Merkez Ankara, hem şehre hem de Türkiye’nin her yerine hızlı, kolay ve konforlu ulaşım imkânı sunacak” diye konuştu.


Proje Özellikleri

Güvenlikli Giriş
24 Saat Güvenlik
Güvenlik Kameraları
Konut Güvenliği
Sauna
Fitness Salonu
Yürüyüş Parkuru
Asansör
Kapalı Otopark
Depo Alanı

Detaylı Bilgi İsteyin

Güvenlik Kodu

İletişim Bilgileri

Pasifik İnşaat
444 05 06
info@pasifikinsaat.com.tr
https://www.merkezankara.com.tr/

Güvenlik Önerileri
Satın alacağınız veya kiralayacağınız gayrimenkulu görmeden kapora ve benzeri ödeme göndermeyin. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sosyal Medya'da Paylaş

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir