İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Hakkımızda

Hakkımızda

"Türkiye'nin Emlak Deposu" olma hedefiyle yola çıkan emlakdeposu.com, emlak ve inşaat sektörüne yepyeni bir soluk katmak adına, gayrimenkul alanında profesyonelleşmiş genç girişimciler tarafından kurulmuştur. Portalımız tüm gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerinde kullanıcı odaklı ve dostu, kendini sürekli yenileyen dinamik bir platform olma hedefiyle yola çıkmıştır. 

Teknoloji ve inovasyonun sağladığı kolaylıkları en etkin şekilde kullanarak üyeleri ile buluşturmayı hedefleyen emlakdeposu.com, alanında fark yaratmayı ve kullanıcı memnuniyeti odaklı çalışmayı kendisine misyon edinmiş bir oluşumdur. 

Bireysel ve kurumsal üyelerimiz için, aradıkları konut, arsa, iş yeri ya da ofis gibi gayrimenkul ilanlarını kolayca bulabilme ve vakit kaybetmeden bir çok işlemi sitemizden yapabilmelerini sağlamak adına çalışmalarımız hızla devam etmektedir.  

Doğru ve güncel ilanlarımıza, tüm Türkiye genelindeki il, ilçe, mahalle, sokak bazında ulaşılabileceği gibi, “Haritada Ara” özelliği ile aranılan gayrimenkulün çevresi incelenip, civardaki okul, hastane, park, avm gibi alanlara yakınlığı da tahlil edilebilmektedir.

Portalımız aracılığı ile proje halinde olan konut, rezidans, iş merkezi ve ofis projelerini eş zamanlı olarak takip edebilir, aynı zamanda günlük daire kiralamak istediğinizde, "Hızlı Rezervasyon" özelliği ile zaman kaybı yaşamadan saniyeler içinde işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bir diğer kullanıcı dostu uygulamamız ise, üyelerimiz aradıkları konut ya da iş yerini buldukları takdirde, sitemizde bulunan alandan  "Evden Eve Nakliyat, Anahtar Teslim Tadilat ve Konut-İş Yeri Sigortası" yapan firmaların bilgilerine ulaşabilecek, mesajlaşabilecek ve birbirlerine teklif gönderebileceklerdir. Vaktin nakit olduğu bir dönemde yaşadığımızı düşünürsek, bu kadar zengin bilgi içeriğine tek bir siteden kolaylıkla ulaşılabilmesi, zamanın etkin kullanılabilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. 

emlakdeposu.com ailesi olarak bizler daima yenilikçi, kendini tekrarlamayan ve klişelerden uzak bir çalışma felsefesi ile yol almaktayız. Teknolojinin her geçen saniye bir adım daha yükseldiği çağımızda bu hıza ayak uydurabilmek için, kendimizle yarışmamız gerektiğinin bilinci ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bize katılın, birlikte büyüyelim...

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir