İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik, emlakdeposu.com’u ziyaret eden kişilerin üyelik formunu doldurmaları ve aktif etmeleri durumunda elde ettikleri statüdür. Üyeler, emlakdeposu.com tarafından belirlenen ve sınırları tayin edilen hizmetleri kullanma hakkına sahip olurlar. Bu hakların kullanımı, kullanım koşul ve yükümlülüklerinde yazan kurallara uygun olmak zorundadır. Üyelerin kullanım koşullarını ihlal etmeleri durumunda emlakdeposu.com, yasal haklarını kullanmayı saklı tutmaktadır.

Sözleşmeye Dair Hükümler

1.      Ziyaretçinin üye olmak istemesi halinde üyelik formunu doldurması gerekmektedir. Bunun için herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Üyelik talep eden kişi, form bilgilerini doğru şekilde doldurduğu ve bilgilerin kesinlikle yanlış olmadığını kabul etmiş demektir. Sahte hesap, bilgi ve belge kullanan kişilerden dolayı emlakdeposu.com mesul tutulamaz. Sahtecilik yapan kişilerin tespit ve tayin edilmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin emlakdeposu.com yetkilileri tarafından üyelik iptal edilebilir.

2.      emlakdeposu.com, üyeliklerin iptaline yönelik haklarını saklı tutar. Hiç kimse, iptal edilen üyeliğine yönelik dava açma hakkına sahip değildir. emlakdeposu.com’u kullanan tüzel ve gerçek kişiler işbu sözleşme hükmünü kabul ve tasdik etmiş sayılır.

3.      Üye olan kişiler emlakdeposu.com hizmetlerini kullanma hakkını elde edebilirler. Bu haklar üzerinde emlakdeposu.com tarafından birtakım değişiklikler yapılabilir. Bu değişikliklerin üyelere bildirimi veya bildirilmemesi tercihi emlakdeposu.com’a münhasır bir davranıştır. Üyelerin güncelleştirmeden sonra eski haklarının kaybedilmesi veya haklarının devamının herhangi bir şarta bağlanmasından dolayı itiraz edilemez. Bu durumda kişi, üyelikten feragat etme hakkına sahiptir.

4.       emlakdeposu.com’da yer alan içerik, görsel, video veya tüm materyaller fikir ve sanat eserleri haklar kanuna istinaden korunmaktadır. Sitede yer alan bilgilerin izin alınmaksızın başka mercilerde doğrudan paylaşılması halinde emlakdeposu.com kanuni haklarını kullanma hakkına sahiptir.

5.      emlakdeposu.com, yetkili mercilerin talep etmesi halinde üyelerin bilgilerini paylaşma hakkına sahiptir. Üyeler, portal kullanım şartlarını okuduklarını, anladıklarını ve tüm hükümleri kabul ettiklerini beyan ve taahhüt etmiş olurlar. Bu nedenle emlakdeposu.com tarafından yetkili makamlara sunulan bilgiler için dava açma yoluna gidilemez.

Üyelik sözleşmesinden doğan hak ve yükümlülükler okundu, anlaşıldı ve kabul edildi. Bu sitenin kullanımı ve hizmetlerinden faydalanmanın ifade ettiği yükümlülük, tasdik olundu.

 

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir