İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Villa De PIAR İstanbul Avrupa / Silivri


Fotoğrafları Büyült
420.000 - 790.000
Proje
Eklenme Tarihi02.01.2021
İlan No16303
İlan TipiKonut Projeleri
Teslim Tarihi Haziran 2021
Toplam Daire Sayısı 42
Toplam Arsa Alanı 11150 m2
Min (m²) : 47 m2
Max (m²) : 100 m2
İlanı Whatsapp'ta Paylaş

Kat Planları


Kat Planı Unite Tipi Unite Adı M2 Aralığı Fiyat Durum

Proje Hakkında

11 bin 150 metrekare net alana yayılan proje toplam 42 bahçeli doğa evinden oluşuyor. Villa'de PIAR'da 3+1 müstekil villa, yaklaşık 270 metrekare bahçe içinde 100 metrekare brüt alana, 2+1 müstakil villalar ortalama 250 metrekare bahçe içinde 92 metrekare brüt alana ve 1+1 müstakil villalar ise yaklaşık 150 metrekare bahçe içinde ve 47 metrekare brüt alana sahip. Villa'de PIAR, geniş yeşil alanlara sahip tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Arizon Yapı’nın Villa’de serisinin ilk etabı olan Villa’de PIAR, yıllardır sakinliği arayan, yüksek konsepti ve tarzı, doğa içerisinde yaşamak isteyenler için İstanbul, Silivri-Balaban’da özel olarak tasarlanıyor.

Arizon Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özden, “Devam etapları ile sayı artacak olmasına karşın 42 satılabilir ev sunması itibariyle bu projemiz özelinde alıcılarımızı lüks bir butik site konseptiyle buluşturacağız. Villa’de PIAR, hem genel hatlar hem de projenin tamamında kullanılan malzeme yapısı itibari ile sunduğu konsept ile salondaki tavan yüksekliğine bağlı minimal görünümüne karşılık yeterli alanları da kullanıcıya sunmasıyla tam olarak fiyat performansının karşılığını veriyor. Villalarımız aynı zamanda Türkiye’de ilk defa bahçeli, çok özellikli ve loft bir villa ve bahçeli ev konseptini kendi içerisinde oluşturmuştur” dedi.

Mehmet Özden ayrıca içinde bulunduğumuz pandemi dönemine de vurgu yaparak “Özellikle pandemi döneminde bahçeli ya da değil, müstakil ev kavramına talebin çok fazla arttığı herkesin malumudur. Ancak dikkatlerden kaçan bir diğer nokta ise ülkemizin deprem gerçeğidir. Biz projemizi pandemi öncesinde büyükşehirde yaşanan büyük sıkıntılara çözüm sağlayacak belli temeller üzerine oturtmuş durumdayız. Bunları sırası ile şu şekilde belirtebilirim, deprem gerçeğine uygunluk, büyükşehirdeki trafik kaosu ve insanların kendine vakit ayıracakları bir yer arayışında olmaları, bu yeri ikincil ev kavramı içerisinde uygun fiyata mâl etme noktasındaki çözümsüz arayışları, yazlık seçeneği olarak kullanılmak istendiğinde zamandan tasarruf sağlayacak bir konumda yer almasıyla özellikle İstanbul ve çevresinde yaşayanlar için büyük bir kolaylık sağlayacak olması da projemizi özel kılıyor” dedi.


Proje Özellikleri

Güvenlikli Giriş
24 Saat Güvenlik
Güvenlik Kameraları
Konut Güvenliği
Oyun Parkı
Yürüyüş Parkuru
Asansör

Detaylı Bilgi İsteyin

Güvenlik Kodu

İletişim Bilgileri

Arizon Yapı
0530 683 70 94
info@arizonyapi.com
https://www.villadepiar.com/

Güvenlik Önerileri
Satın alacağınız veya kiralayacağınız gayrimenkulu görmeden kapora ve benzeri ödeme göndermeyin. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sosyal Medya'da Paylaş

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir