İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

emlakdeposu.com sitesini ziyaret eden veya üye olan kişiler, işbu sözleşme hükümlerini kabul ettiklerini ve/veya kullanım koşullarında yer alan tüm hükümlere uymayı peşinen taahhüt ettiklerini beyan ederler. Aksinin söz konusu olması halinde üye olanların veya ziyaret maksadıyla emlakdeposu.com sitesini kullananların üyelik iptal ve siteyi ziyaret etmemeleri ihtar olunur.

emlakdeposu.com tarafından mevcut kullanım koşulları veya hükümlerinde güncelleme yapılabilir ve bu güncellenen koşullar ziyaretçi veya üyeler tarafından kabul edilir. emlakdeposu.com, kullanım koşullarının değişimine yönelik açıklama yapma ve ziyaretçi/üyelerin değiştirilen hükümlerden haberdar olma hakkına saygı göstermektedir. İşbu nedenle, kullanım koşullarına dair hüküm ve yükümlülükleri sitesinde erişime açık tutmaktadır.

Açık Yükümlülükler

1.     emlakdeposu.com tarafından sağlanılan hizmet herkese açıktır. Ücretsiz olarak portal kullanım hakkından yararlanan tüzel veya gerçek kişiler, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde hareket etmelidir.

2.     emlakdeposu.com’u ziyaret amacıyla kullanan kişilerin üyeler tarafından yayınlanan ilanları görme ve üyenin izin verdiği kadarıyla iletişime geçme hakkına sahiptir. İşbu hakların kullanılmasından sebep doğacak haksızlık veya kanunsuzluklarla ilgili emlakdeposu.com tarafından herhangi bir mesuliyet asla mevzu bahis değildir. Üyelerin veya ziyaretçilerin işleyeceği her türlü suçtan dolayı emlakdeposu.com mesul tutulamaz.

3.     emlakdeposu.com, üye veya ziyaretçilerin emlakdeposu.com markasını kullanarak yapacakları veya planladıkları her türlü kanunsuzluk için yetkili mercilere başvurma hakkını saklı tutar. Bu yönde tespit ve tayin edilen üye/ziyaretçilerin bilgileri, yargı mercilerince veya üçüncü şahıslarla paylaşılabilir. Kişi, özel bilgilerin ifşasına dair emlakdeposu.com’a dava açamaz.

4.     emlakdeposu.com, ziyaretçiler veya üyeler tarafından kontrol edilen ilanların doğruluğunu araştırmakla yükümlü değildir. Bu sorumluluk, ilanla ilgilenen tüzel veya gerçek kişilere aittir. İlanda kullanılan görsel, yazı, iletişim bilgileri veya her türlü görsel, yazısal ve videosal içeriğin yanlışlığına dair emlakdeposu.com hukuki olarak sorumlu tutulamaz.

5.     emlakdeposu.com, ziyaretçi veya üye bilgilerini depolayabilir. Bunları tasnif ederek kişi haklarına zarar gelmeyecek şekilde, sitenin hedef kitleye ulaşımı ve reklam çalışmalarının doğru şekilde tespit edilmesine yönelik kullanabilir.

İşbu hükümlerin hepsini emlakdeposu.com’u kullanan tüzel ve gerçek kişiler kabul etmiş demektir. Aksi ikrar edilemez. 

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir